Ranking konkursu „500”

Ranking konkursu „500”

(aktualizacja 15 listopada 2019)

 Imię NazwiskoAktualny wynikWynik w poprzednim rankingu z 15 lutego 2019Przyrost pomiędzy 15 luty 2019 a 15 listopad 2019Zmiana miejsca w rankinguUwagi trenerskie na temat przyrostu
EKSTRA LIGA
1Andrzej Antoniewski3072575034↑Świetna dynamika
2Wojciech Bąk30526738-Powrót w pięknym stylu
3Jan Kołaczyk29628214-1↓Czas na przyspieszenie
4Witold Szymkiewicz 28221072+9↑Fantastyczny przyrost
5Konrad Czajka27721859+3↑Świetna dynamika
6Igor Stypułkowski225---Dobry powrót
7Wojciech Wnuk2242186+2↑Czas na przyspieszenie
8Wojciech Domański 21316548+14↑Znakomita dynamika
9Paweł Pasternak2152105+5↑Czas na przyspieszenie
10Jan Stolarczyk21321300 →Czas na przyspieszenie
11Piotr Imielski (N.R.)21015357+19↑Wspaniały wynik
12Franciszek Latała20018416+5↑Dobry wynik
13Jan Oleksiuk20018317+4↑Dobry wynik
I LIGA
14Bogusław Lamparski 19816929+7↑Znakomita dynamika
15Robert Kołodziejczyk19418311+4↑Czas na przyspieszenie
16Jakub Jamrozik 19015535+14↑Znakomita dynamika
17Emir Fridunzade18113150+25↑Wspaniały rezultat
18Michał Beme17515025+13↑Świetna dynamika
19Karol Piotrak17817260 →Czas na przyspieszenie
20Witold Domaszewicz17315815+4↑Dobry wynik
21Magdalena Jaźwińska1671607+2↑Czas na przyspieszenie
22Maksymilian Paprocki 16613630+14↑Znakomita dynamika
23Michał Przybylski 16315211+7↑Czas na przyspieszenie
24Feliks Rutkowski 16110259+48↑Wspaniały wynik
25Franciszek Górski159---Dobry powrót
26Weronika Wilczek 15610947+34↑Znakomita dynamika
27Adam Golema 15312033+24↑Świetne przyspieszenie
II LIGA
28Marko Lukić 14412420+19↑Świetny debiut
29Malina Rostocka 14312724+16↑Dobra dynamika
30Michał Nieradka 14312617+16↑Dobry wynik
31Szymon Myśliwiec 13811919+21↑Dobry wynik
32Mateusz Pruss 1371298+5↑Czas na przyspieszenie
33Wojciech Pałyga 13412311+16↑Dobry wynik
34Lena Krawczyńska1331266-
35Jerzy Kołakowski 1291272+9↑Czas na przyspieszenie
36Andriej Jepierin (N.R.)1280128-Najlepszy debiut
37Wojciech Antoniewicz (N.R.)1280128-Najlepszy debuit
38Maksymilian Wierzbicki12611016+16↑Dobry wynik
39Grzegorz Tabor 1201128+19↑Czas na przyspieszenie
40Stanisław Brzoza-Brzezina 1191145+15↑Czas na przyspieszenie
41Dominik Plewako1150115+36↑Świetny debiut
42Tomasz Jakowicki 11510114+28↑Dobry wynik
43Dawid Markiewicz 11510510+8↑Czas na przyspieszenie
44Maria Frolova (N.R.)1140114+23↑Świetny start
45Wiktor Wierzbicki 1141068+23↑Czas na przyspieszenie
46Maciej Musiał (N.R.)1130113+31↑Świetny debiut
47Albert Gałęzowski (N.R.)1130113+30↑Swietny debiut
48Andrzej Wasiul (N.R.)1110111+29↑Świetny debiut
49Zofia Bis (N.R)1100110+28↑Świetny debiut
50Julian Straburzyński 1101064+15↑Czas na przyspieszenie
51Wojciech Musiał (N.R.)110011026Świetny debiut
52Bartosz Łabuś 11010010+24↑Dobry wynik
53Wincenty Myjak (N.R.)1090109+24↑Świetny wynik
54Michał Pasternak 1081080+10↑Czas na przyspieszenie!
55Li Jin Heng (N.R.)1070107+23↑Świetny debiut
56Wiktor Latała 1061060+11↑Czas na przyspieszenie
57Filip Korba (N.R.)1050105+20↑Świetny debiut
58Adam Bis (N.R.)1050105+19↑Świetny debiut
59Maksim Kramar (N.R.)1050105+18↑Świetny debiut
60Hubert Czajka 1051026+5↑Czas na przyspieszenie
61Arina Ponnik (N.R.)1040104+16↑Świetny debiut
62Vadim Pastuhov (N.R.)1040104+15↑Świetny debiut
63Eliza Grunwald (N.R.)1030103+14↑Dobry start
64Leon Karłowski (N.R.)1020102+13↑Dobry start
65Iwo Januszkiewicz (N.R.)1020102+12↑Dobry start
66Ludwik Sulej (N.R.)102102+11↑Dobry start
67Maciej Klimasiński (N.R.)1010101+10↑Dobry start
68Artur Antoniewski (N.R)1000100+9↑Dobry start
69Maksymilian Siebieski (N.R)1000100+8↑Dobry start
70Artur Czajka (N.R.)1000100+7↑Dobry start

*N.R.-nowy rankingowiec, osoba debiutująca w rankingu

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.