Planowane turnieje

XV Otwarte Mistrzostwa UKS Caissa w Szachach Szybkich

Organizator: UKS „Caissa” Warszawa

Cele:

Implementacja i operacjonalizacja wiedzy zdobywanej na zajęciach. Umożliwienie zawodnikom UKS Caissa rywalizacji z zawodnikami z innych klubów oraz z bardziej doświadczonymi dorosłymi graczami.

Sędzia: 

Rusłan Antoniewski tel. 502-443-856, email: kaissa@orange.pl

Miejsce: Warszawa. ul. Domaniewska 37 A, I piętro, sala 108.

Termin: 8 grudnia 2019 (niedziela) godz. 12.00-17.00. Odprawa techniczna czyli potwierdzenie uczestnictwa i opłacenie wpisowego na sali gry od 11.45 do 12.00

Warunki uczestnictwa:

Zgłoszenia na stronie www.chessarbiter.com/turnieje szachowe lub na email: kaissa@orange.pl (Rusłan Antoniewski) do soboty 7 grudnia lub w dniu zawodów pod warunkiem obecności wolnych miejsc. Liczba uczestników ograniczona do 50. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko (w przypadku zawodników nie zarejestrowanych w Centralnym Rejestrze PZSzach – datę urodzenia, kategorię szachową). Wpisowe: 40 zł., płatne   przed turniejem. Dla zawodników zgłoszonym w dniu zawodów o 10 zł. więcej. Rozgrywki są prowadzone w dwóch grupach. Grupa A obejmuje uczestników z kategoriami od IV i wyżej. Grupa B obejmuje zawodników z kategorią V i bez kategorii.

System rozgrywek:

Szwajcarski, 7 rund, 15 min. na zawodnika. Przepisy FIDE. Każda kolejna runda zaczyna się zaraz po zakończeniu ostatniej partii poprzedniej rundy.

Nagrody:

W grupie A miejsca I-III puchary, dla zawodników do lat 14 upominki, dla zawodników powyżej lat 14 czasopisma szachowe. W grupie B miejsca I-III medale, pozostałe miejsca upominki.

Nagrody specjalne:

Dla najlepszej zawodniczki grup A i B, dla najmłodszego zawodnika, dla najbardziej efektownie (kombinacyjnie) grającego uczestnika.

Dodatkowe informacje:

Przy budynku działa parking 6 zł/godz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.