Planowane turnieje

XVIII Otwarte Mistrzostwa UKS Caissa w Szachach Szybkich

 

Organizator: UKS „Caissa” Warszawa

Cele:

Popularyzacja szachów. Trening juniorów poprzez konfrontację z doświadczonymi dorosłymi graczami. Podniesienie motywacji do uprawiania szachów

Sędzia: 

Rusłan Antoniewski tel. 502-443-856, email: ruslanantoniewski@gmail.com

Miejsce: ul. Domaniewska 37 A, sala 108. I piętro. Warszawa.

Termin: 26 września 2021 (niedziela) godz. 12.00-17.00

Warunki uczestnictwa:

Zgłoszenia na stronie www.chessarbiter.com/turnieje szachowe lub na email: ruslanantoniewski@gmail.com do soboty 25 września lub w dniu zawodów pod warunkiem wolnych miejsc. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię szachową. Wpisowe  50 zł. płatne w dniu zawodów przed turniejem. Dla zawodników zgłoszonym w dniu zawodów o 10 zł. więcej. Rozgrywki prowadzone w dwóch grupach. Grupa A obejmuje uczestników z kategoriami od IV i wyżej. W grupie B startują zawodnicy z kategoria V i bez kategorii. W przypadku niewielkiej (do 15 osób) liczby zgłoszeń zawodnicy zostaną połączeni w jedną grupę.

Dodatkowe informacje:

Na terenia obiektu funkcjonuje płatny parking (6 zł/godz.)

System rozgrywek:

Szwajcarski, 7 rund, 15 min. na zawodnika. Przepisy FIDE. Każda kolejna runda zaczyna się zaraz po zakończeniu ostatniej partii poprzedniej rundy.

Nagrody:

Miejsca I-III w grupie A puchary, w grupie B medale. Upominki dla wsystkich zawodników do lat 14 w obu grupach. Dla pozostałych zawodników czasopisma szachowe.

Nagrody specjalne:

Dla najlepszej zawodniczki grupy A i B, dla najmłodszego zawodnika turnieju, dla najbardziej efektownie (kombinacyjnie) grającego uczestnika.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.